Jasne koszt 500 zł. wydobycie jednej tony i taka informacja idzie w świat a jak by łaskawie pozwolono sprzedać wyfedrowany węgiel ktòry zalega na zawałach to jaki by był koszt wydobycia 1tony ?. To jest tylko polityka nic innego tu nie liczy się ekonomia i ludzie (przykład sąsiadów od 15 lat)