KGHM nie zapłaci odszkodowania
Bobmark kupił ujęcie wody od Aquakonrad, nieistniejącej już spółki KGHM.
Źródło zostało bezpowrotnie zniszczone, ponieważ KGHM zmienił plany i zamiast zalewać kopalnie przez kolejne 10 lat, zrobił to znacznie szybciej.
Bobmark może jeszcze odwołać się do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu - podał \"Puls Biznesu\".