Jerzy Podsiadło: Prywatyzacja to priorytet
fot: Jarosław Galusek
Jerzy Podsiadło został ponownie powołany przez radę nadzorczą Węglokoksu na stanowisko prezesa zarządu spółki
fot: Jarosław Galusek
Jak najszybsza prywatyzacja w ramach obowiązujących procedur jest jednym z istotnych punktów strategii firmy - powiedział w rozmowie z portalem nettg.pl Jerzy Podsiadło, prezes Węglokoksu.
- Liczymy, że jeżeli nie będzie żadnych nadzwyczajnych przeszkód na tej drodze, to w drugiej połowie przyszłego roku będziemy firmą notowaną na warszawskiej giełdzie. Z pewnością prywatyzacja zmieni charakter tej firmy pod wieloma względami. Moim zdaniem żadna koncepcja biznesowa bez prywatyzacji nie ma sensu - stwierdza prezes.