Po wakacjach Grupa MoCarta i Janusz Gajos zawitają do Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego „Guido” w Zabrzu. Dyrekcja kopalni szykuje ponadto niespodziankę dla uczestników wydarzeń artystycznych, które odbywać się będą na poziomie 320 metrów.
Tomasz Masoń, kierownik Działu Promocji ZKWK „Guido” nie chciał zdradzić owej niespodzianki, niemniej poinformował portal nettg.pl, że w w miesiącach powakacyjnych można się spodziewać wielu atrakcyjnych przedstawień.
- Po wakacjach zamierzamy kontynuować cykl przedstawień pod hasłem:„Teatr na poziomie”i „Muzyka na poziomie”. Teraz będziemy je organizować w co drugą i czwartą sobotę miesiąca. Wkrótce przygotujemy dokładny program wydarzeń artystycznych do końca roku. Naprawdę będzie co oglądać na poziomie 320, więc serdecznie zapraszamy – zachęca do odwiedzania kopalni „Guido” kierownik Masoń.