Wkrótce zwiększy się liczba składów Kwalifikowanych Dostawców Węgla Polskiej Grupy Górniczej. Spółka prowadzi postępowania przetargowe na dodatkowe składy. Obecnie największe zagęszczenie składów węgla, z których klienci PGG mogą odbierać węgiel nabywany w sklepie internetowym PGG, skupia się w południowej i centralnej Polsce. Dlatego do dotychczasowych 221 składów zaplanowano dołączenie kolejnych, by docelowo sieć Kwalifikowanych Dostawców Węgla PGG mogła liczyć około 250 podmiotów - poinformowała w komunikacie Polska Grupa Górnicza.
Polska Grupa Górnicza w sierpniu opublikowała informacje dotyczące postępowań przetargowych, które zainicjowały proces wyboru nowych Kwalifikowanych Dostawców Węgla. Nie wszystkie podmioty składające oferty spełniły postawione przez PGG wymagania, a te, które przeszły do kolejnego etapu muszą zostać dokładnie sprawdzone, by poza wysoką jakością produktów gwarantowały klientom PGG także wysoką jakość obsługi.
Aktualizując i cały czas doskonaląc ofertę, PGG. postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą, by składy z węglem z Polskiej Grupy Górniczej były zlokalizowane bliżej ich domów, co powinno przełożyć się na większą wygodę w nabywaniu i transporcie węgla. Skrócenie odległości do punktów odbioru węgla powinno przełożyć się także na dodatkowe oszczędności na kosztach transportu węgla, a tym samym obniżyć koszty ogrzewania gospodarstw domowych, które będą chciały skorzystać z oferty PGG.
Warto przypomnieć, że PGG dbając o komfort klientów oraz chcąc umożliwić zakup węgla bezpośrednio od producenta, jako pierwsza w Polsce rozwinęła na tak szeroką skalę sklep internetowy do sprzedaży węgla. Dzisiaj każdy w dowolnym miejscu w Polsce może za pomocą kilku kliknięć zrealizować bezpieczne zakupy opału na sezon grzewczy.
Oferta e-sklepu PGG jest na bieżąco aktualizowana i wzbogacana. Prócz poprawy dostępności do składów KDW, aktualnie trwają akcje promocyjne „Trendy w groszki” oraz „Black Weeks”, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Rozwinięto także ofertę produktów konfekcjonowanych - coraz więcej sortymentów, które do tej pory dostępne były tylko luzem można teraz kupić na przykład w big bagach, co pozwala na transport tak zapakowanego węgla kurierem z ceną dostawy w całej Polsce wynoszącą 250 zł/t.
Jeżeli chcesz codziennie otrzymywać informacje o aktualnych publikacjach ukazujących się na portalu netTG.pl Gospodarka i Ludzie, zapisz się do newslettera.
Komentarz usunięty przez moderatora z powodu braku związku z tematem.