Górnictwo i energetyka w rękach wiceminister Joanny Strzelec-Łobodzińskiej
fot: Jarosław Tondos
fot: Jarosław Tondos
Strzelec-Łobodzińska przejmie tym samym kompetencje wiceministra Dariusza Bogdana, który zaledwie kilkanaście dni temu został w rządzie osobą odpowiedzialną za górnictwo i energetykę.
Joanna Strzelec -Łobodzińska jest byłą szefową Tauronu, największej spółki energetycznej na Śląsku. Od lipca br. była doradcą ds. górnictwa i energetyki w MG oraz członkiem gabinetu politycznego wicepremiera i ministra gospodarki - Waldemara Pawlaka.