GIG stawia na dojrzałość
Główny Instytut Górnictwa został laureatem w konkursie „Firma Przyjazna 50+” – dowiedział się portal nettg.pl.
GIG zajął w konkursie II miejsce. Doceniona została stosowana w Instytucie filozofia równych szans dla pracowników powyżej 50 roku życia, indywidualnych ścieżek kariery dla każdego pracownika, dostosowywanie warunków pracy i obowiązków do wieku pracowników, elastyczny tryb pracy oraz programy profilaktyki zdrowotnej.
Konkurs objęły patronatem Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.