Firmy transportowe zdały sobie sprawę, że pandemia nie minie z dnia na dzień

fot: Maciej Dorosiński

Kierowcy samochodów ciężarowych nie będą zwolnieni z opłat na odcinku Kleszczów-Sośnica

fot: Maciej Dorosiński

We wrześniu br. zarejestrowano w Polsce 7838 nowych pojazdów użytkowych, czyli samochodów dostawczych oraz ciężarówek o 11,18 proc, więcej rdr - podał Samar. Używanych pojazdów użytkowych sprowadzonych z zagranicy zarejestrowano we wrześniu ponad 11 tys.

W poniedziałek, 12 października, Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar poinformował, że w Polsce zarejestrowano 7838 nowych pojazdów użytkowych, czyli samochodów dostawczych (w tym minibusów) oraz ciężarówek. To wynik o 8,94 proc. większy niż w sierpniu tego roku oraz o 11,18 proc. wyższy w zestawieniu z wrześniem roku 2019.

Według Samaru, w ciągu III kwartałów 2020 r. zarejestrowane zostały 59 664 nowe pojazdy użytkowe. Był to wynik o 27,58 proc. (22 720 sztuk) mniejszy niż w takim samym okresem ub. roku.

We wrześniu br. zarejestrowanych zostało 5898 nowych samochodów dostawczych o DMC do sześciu ton. To wynik o 1,01 proc. lepszy niż w sierpniu tego roku oraz o 22,44 proc. wyższy, gdy zestawimy go z wrześniem 2019 roku. Od początku roku w Polsce zostało zarejestrowanych 46 756 nowych samochodów dostawczych, o 22,82 proc. (13 823 sztuk) mniej rok do roku - czytamy

Nowych samochodów ciężarowych o DMC powyżej 6 t, zarejestrowano we wrześniu 1940. To wynik o 43,07 proc. większy niż w sierpniu tego roku, ale o 13,12 proc. mniejszy w porównaniu z wrześniem 2019 r. Do końca III kwartału 2020 r. wydziały komunikacji zarejestrowały łączne 12 908 nowych pojazdów ciężarowych, tj. o 40,80 proc. (8 897 sztuk) mniej niż w takim samym okresie 2019 r. - podano.

Według analityków Instytutu, gwałtowny spadek sprzedaży nowych ciężarówek w zestawieniu z ubiegłym rokiem to głównie efekt pandemii koronawirusa oraz związanych z nią obostrzeń w życiu społecznym i gospodarczym. Wstrzymanie na kilka miesięcy produkcji spowodowało brak dostępności niektórych modeli, a wiele firm w obawie o pogorszenie kondycji finansowej wstrzymało decyzje zakupowe. Jednak w czerwcu, wraz z odmrażaniem gospodarki, sprzedaż zaczęła wracać do poziomów z początku roku.

"Firmy transportowe zorientowały się, że pandemia nie przeminie z dnia na dzień i trzeba wrócić do działalności, by nie generować dalszych strat" - ocenili.

Używanych samochodów dostawczych o masie całkowitej do 6 t zarejestrowano we wrześniu 8287, to o 14,95 proc. więcej niż w sierpniu tego roku, oraz o 15,82 więcej niż we wrześniu 2019 roku. Od początku roku do naszego kraju sprowadzono i zarejestrowano 64 375 używanych aut dostawczych, o 8,11 proc. (5 682 sztuki) mniej rdr.

Natomiast używanych ciężarówek o DMC powyżej 6 t zarejestrowano we wrześniu 2833 sztuk. To o 26,64 proc. więcej niż w sierpniu br. oraz o 31,22 proc. więcej rok do roku. W ciągu III kwartałów 2020 w Polsce zarejestrowano łącznie 18 454 używane samochody ciężarowe, o 12,86 proc. mniej rdr - czytamy w raporcie Samaru.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Metropolia przekaże gminom kolejne 25,2 mln zł z Funduszu Odporności

Kolejne 25,2 mln zł trafi do gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii z Funduszu Odporności - zdecydowało zgromadzenie GZM podczas środowej sesji. Większość tej kwoty pokryje koszty organizacji transportu publicznego.

Nie żyje prof. Marian Mitręga. Wieloletni pracownik Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego

Nie żyje prof. dr hab. Marian Mitręga. Politolog przez blisko pół wieku związany był z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W lipcu skończyłby 74 lata.

Przewodniczący rady nadzorczej JSW zrezygnował z funkcji

Przewodniczący Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej Łukasz Czopik złożył rezygnację z pełnienia funkcji w radzie nadzorczej spółki ze skutkiem na 30 czerwca 2026 r. - poinformowała w środę JSW.

PGE łączy siły z polską nauką. Podpisano umowy z kluczowymi jednostkami badawczymi

PGE Polska Grupa Energetyczna wchodzi na nowy poziom współpracy z polskim środowiskiem naukowym. Spółka podpisała ramowe umowy z dziewięcioma wiodącymi polskimi uczelniami i instytutami badawczymi, wśród których znajdują się m.in. Instytut Technologii Paliw i Energii oraz Akademia Górniczo‑Hutnicza. Celem partnerstwa jest przyspieszenie prac badawczo-rozwojowych (B+R), szybsze testowanie innowacji oraz ich wdrożenie w skali krajowego giganta energetycznego.