Dolnośląskie: 100 tys. osób było bez prądu
Jak powiedział PAP dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, nie wiadomo jeszcze co spowodowało awarię. Natomiast po godz. 23 została ona usunięta i obecnie dostawy prądu odbywają się bez zakłóceń.
Według dyżurnej Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Dzierżoniowie, w trakcie awarii nie wystąpiło żadne poważne zagrożenie w szpitalach, czy innych obiektach użyteczności publicznej. Awaria była rozległa, ale \"typowa\" i udało się ją sprawnie usunąć.