Dobra koniunktura na węgiel wymusza inwestycje
10 września 2008 - Dzień Ministerstwa Gospodarki
godz. 11.00
- Strategia rządowa dla sektora górnictwa węgla kamiennego – Joanna Strzelec-Łobodzińska, doradca ministra gospodarki ds. górnictwa
- Inwestycje w górnictwie węgla kamiennego w latach 2008-2015” – Henryk Paszcza, zastępca dyr. Agencji Rozwoju Przemysłu SA, oddz. Katowice
- „Zagospodarowanie Pola Bzie-Dębina inwestycyjnym priorytetem Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA” – wiceprezes Andrzej Tor, dyrektor Jacek Plutecki
- Projekt Dębieńsko – od planu do realizacji – przedstawiciel NWR
11 września 2008 - Dzień Ministerstwa Skarbu Państwa
godz. 11.00
- Strategia prywatyzacji polskiego górnictwa – Jan Bury, sekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa
- Giełda jako źródło pozyskania środków – dr Janusz Zawiła, ekspert giełdowy
- Bogdanka wkrótce na giełdzie – prezes Mirosław Taras, Lubelski Węgiel „Bogdanka” SA
- Droga Katowickiego Holdingu Węglowego na giełdę – prezes Stanisław Gajos, KHW SA