Dlaczego auta na wodór są przyszłością?

fot: Pixabay.com

Samochody wodorowe nie emitują do atmosfery żadnych spalin z racji tego, iż napędzane są energią elektryczną, która pozyskiwana jest z wodoru, a wytwarzana przez ogniwa paliwowe umiejscowione w samochodzie

fot: Pixabay.com

Samochody napędzane benzyną, olejem napędowym, gazem, energią elektryczną czy wodorem? Wielu użytkowników i właścicieli samochodów nieustannie zadaje sobie pytanie co do tego, który z tych rodzajów samochodów jest najlepszy. Coraz większa część z nich twierdzi, iż przyszłością są auta na wodór, a w poniższym artykule przedstawione zostaną argumenty potwierdzające słuszność tej tezy.

Podstawowe informacje o samochodach na wodór

Samochody wodorowe – z języka angielskiego definiowane jako Fuel Cell Vehicle, czyli FCV – to samochody nie emitujące do atmosfery żadnych spalin z racji tego, iż napędzane są energią elektryczną, która pozyskiwana jest z wodoru, a wytwarzana przez ogniwa paliwowe umiejscowione w samochodzie. Budowa ogniw paliwowych (z elektrody dodatniej i ujemnej oraz membrany polimerowej) pozwala na sprawne i bezproblemowe przekazywanie wodoru. Do wytwarzania energii potrzebny jest w autach na wodór katalizator, gdyż to właśnie w nim zachodzi chemiczny proces przemiany wodoru połączonego z tlenem.

Można rzec, iż samochody wodorowe to pojazdy elektryczne, które samodzielnie wytwarzają prąd z wodoru, który stanowi ich siłę napędową. W wyniku spalania wodoru powstaje pewien produkt uboczny, a jest nim woda destylowana, czyli substancja nie wykazująca negatywnych, szkodliwych właściwości dla środowiska, a która na co dzień użytkowana jest w wielu domach i zakładach.

Zalety aut na wodór

Auta na wodór (podobnie jak auta elektryczne) cieszą się ogromną popularnością wśród miliardów użytkowników na całym świecie. Jaki jest powód tej popularności? Przede wszystkim samochody napędzane wodorem wykazują zerową emisyjność. Oznacza to, iż są to przejazdy niezwykle przyjazne środowisku, nie emitują szkodliwych gazów mających negatywny wpływ na zdrowie i życie ludzkie, a także na zdrowie i życie zwierząt czy też roślin. Co się z tym wiąże, właściciele aut na wodór mogą cieszyć się przywilejami, jakich odmawia się właścicielom lub użytkownikom samochodów.

Wśród przywilejów tych należy zaliczyć przede wszystkim możliwość bezpłatnego wjazdu do stref zielonych, które tworzone są w coraz większej liczbie miast. Jednocześnie posiadanie tego typu samochodu pomaga – zwłaszcza firmom – w kreowaniu wizerunku podmiotu podejmującego pozytywne działania mające na celu ochronę środowiska, co często sprzyja budowaniu wizerunku i wspiera działania marketingowe.

Dodatkowymi zaletami aut na wodór jest ich zasięg (na jednym tankowaniu mogą przejechać nawet 500 kilometrów), krótki okres tankowania (porównywalny z tankowaniem samochodów spalinowych), niewielki ciężar, bezpieczeństwo eksploatacji. Wszystkie te czynniki sprawiają, iż auta na wodór są rodzajem samochodów coraz bardziej popularnym w wielu państwach, w tym także i w Polsce.

Należy jednak zaznaczyć, iż cena ich zakupu jest wyższa aniżeli samochodów napędzanych w inny sposób, dlatego też wiele osób wstrzymuje się z decyzją o ich zakupie. Pewien problem stanowi także mała liczba stacji paliw oferujących tankowanie wodorem, jednak ta kwestia jest systematycznie rozwiązywana, gdyż na rynku pojawia się coraz więcej podmiotów oferujących tankowanie wodorem.

Jeżeli szukasz firmy, która zajmuje się budowaniem stacji ładowania aut wodorem, to sprawdź ofertę dostępną na stronie https://www.tsg-solutions.com/pl/budowa-stacji-paliw/

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

W przyszłym tygodniu ceny paliw spadną, o ile rząd przedłuży pakiet CPN

Jeśli pakiet CPN zostanie przedłużony na dotychczasowych zasadach, to ceny benzyny mogą spaść o ok.10-15 gr/l a oleju napędowego o 25 gr/l - przekazało w piątek biuro Reflex. W przeciwnym wypadku ceny paliw wzrosną.

Coraz mniej rent wypadkowych. I to o niemal jedną trzecią w ciągu dekady!

Liczba osób pobierających renty wypadkowe systematycznie maleje. W ciągu ostatnich dziesięciu lat ubyło ponad 57 tys. świadczeniobiorców. Dane ZUS pokazują, że trend jest trwały i obejmuje wszystkie główne grupy rent wypadkowych.

Transformacja energetyczna Polski: Co czeka węgiel? Kluczowa konferencja już w październiku

W październiku w Zakopanem, pod auspicjami Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk, spotkają się eksperci z najbardziej prestiżowych ośrodków naukowych naszego kraju. W centrum uwagi pojawią się zagadnienia związane m.in. z bezpieczeństwem energetycznym, rynkiem surowcowym i dekarbonizacją.

Grzegorz Wacławek o przyszłości PGG: Nie możemy zaklinać rzeczywistości

Czy mamy zamykać? Czy mamy rozwijać? Czy mamy coś zmieniać? To dylematy, przed którym stoi Polska Grupa Górnicza, ale i górnictwo w całej Europie – mówił podczas konferencji „Trójkąt Transformacji” Grzegorz Wacławek, wiceprezes PGG ds. restrukturyzacji. - Restrukturyzacja i moje zadanie tak naprawdę polega na tym, bym odpowiedzialnie przygotował spółkę do zmiany. Do tego, by się dostosowała do tych zmian gospodarczych, które czekają region - dodał wiceprezes.