Debata eruoposłów: Węgiel w muzeum?
Przewrotny tytuł pojedynku \"Węgiel w muzeum?\" współgra z miejscem debaty, która odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 11 w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu przy ul. 3 Maja 19.
Debatę przygotował Dział Naukowo-Oświatowy Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.