Członkowie nadzoru KGHM bez wynagrodzenia
Pomysł ma wejść w życie z końcem tego roku, a najdalej na początku 2009 roku - podał portal \"Pulsu Biznesu\" pb.pl
Przyjmując takie założenie - nie dostaną pieniędzy trzej związkowcy, którzy zasiadają w radzie nadzorczej Polskiej Miedzi. Wynagrodzenia za posiedzenia w radach nadzorczych otrzymywać będą tylko ci członkowie rad, którzy nie są zatrudnieni w KGHM.