CP Energii ma umowę na sprzedaż gazu za ok. 105,9 mln zł
Rozpoczęcie dostaw gazu nastąpi 1 czerwca 2009 roku, podano też w komunikacie.
Według CP Energii, podpisanie umowy jest istotnym elementem zwiększenia wolumenu sprzedaży, a także rozwoju grupy. \"Od początku roku spółka podała w raportach bieżących informacje o zawarciu umów na sprzedaż gazu do klientów o łącznej wartości ok. 325 mln zł. netto na okres najbliższych lat\" - głosi komunikat.
Grupa CP Energia miała narastająco w I-II kw. 2008 roku 1520,43 tys. zł skonsolidowanej straty netto wobec 528,85 tys. zł straty rok wcześniej przy obrotach odpowiednio 18159,64 tys. zł wobec 13133,68 tys. zł.
W ujęciu jednostkowym, narastająco w I-II kw. 2008 roku spółka miała 1085,09 tys. zł zysku netto wobec 842,54 tys. zł straty rok wcześniej.