Cabo Steel ukarane walkowerem!
Zarząd Śląskiej Ligi Amatorów podjął decyzję o ukaraniu walkowerem drużyny Cabo Steel Sosnowiec, która była gospodarzem nierozegranego meczu z Energoinstalem Katowice. Przypomnijmy, że na boisko Czarnych Sosnowiec, gdzie miało się odbyć to spotkanie, nie dojechali sędziowie.
- Drużyna Cabo Steel została ukarana walkowerem ze względu na niedopełnienie fornalności, dotyczących 12 punktu regulaminu rozgrywek. Przesłany do nas terminarz spotkań, w których Cabo Steel jest gospodarzem, nie był potwierdzony przez Okręgowe Kolegium Sędziów w Sosnowcu. Prawdopodobnie dlatego sędziowie nie dojechali na mecz - wyjaśnił Jan Thomann, prezes Śląskiej Ligi Amatorów.
Zatem konto Energoinstalu zostaje powiększone o 3 punkty i 3 bramki. W czołówce tabeli zrobiło się bardzo ciasno!
A Cabo Steel? W sobotę o godz. 15.00 sosnowiczanie podejmują Solidarność Śląsk Ruda Śl. - drużynę prezesa ligi...