Organizatorem Konferencji jest Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa w Rybniku. Wśród współorganizatorów jest także Okręgowy Urząd Górniczy w Rybniku – poinformowała Edyta Tomaszewska, rzeczniczka prasowa Wyższego Urzędu Górniczego.
Dyrektor Departamentu Ochrony Środowiska i Gospodarki Złożem Wyższego Urzędu Górniczego Z. Kulczycki przewodniczy sesji poświęconej podstawom prawnym i zagadnieniom ogólnym.
- W trakcie konferencji swoje referaty wygłoszą m. in.: dr M. Waksmańska z Departamentu Prawnego WUG oraz dyrektor Okręgowego Urzędu Górniczego w Rybniku Z. Schinohl wraz z W. Kopcem. Dyrektor Z. Schinohl przewodniczy ponadto sesji poświęconej zagadnieniom nowoczesnych rozwiązań technicznych – poinformowano w notce prasowej WUG.
JSW Koks podlicza trzy dekady certyfikowanych standardów zarządzania
W 2026 roku przypada 30-lecie certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością w JSW Koks oraz 15-lecie certyfikacji Systemu Zarządzania Energią. Wieloletnie utrzymywanie certyfikowanych systemów zarządzania oraz ich regularna recertyfikacja potwierdzają zgodność funkcjonowania spółki z międzynarodowymi normami oraz zachowanie najwyższych standardów zarządzania - podkreśla JSW Koks.