Będą debatować o problemach polskiej energetyki
- Polska gospodarka i energetyka w szczególności, stają obecnie przed ważnymi wyzwaniami i wyborami związanymi z proponowanym przez Unię Europejską pakietem energetyczno-klimatycznym – napisali organizatorzy spotkania.
Do udziału w debacie organizatorzy zaprosili zostali m.in.: Macieja Kaliskiego, Dyrektora Departamentu Ropy i Gazu, Ministerstwo Gospodarki, Zbigniewa Kamieńskiego, Dyrektora Departamentu Energetyki, Ministerstwo Gospodarki, Andrzeja Czerwińskiego, Przewodniczącego Sejmowej Podkomisji ds. Energetyki, prof. Krzysztofa Żmijewskiego, Przewodniczącego Społecznej Rady Konsultacyjnej Energetyki, Koordynatora Green Effort Group, Andrzeja Sikorę, Prezesa Instytutu Studiów Energetycznych, Radosława Dudzińskiego - Wiceprezesa Zarządu ds. Strategii, PGNiG SSA, Tomasza Troniewskiego, Senior Managera, A.T Kearney, Marcina Buczkowskiego, Prezesa Zarządu, CP Energia SA oraz Igora Wasilewskiego, Prezesa Zarządu, GAZ-SYSTEM SA.
Spotkanie będzie miało charakter dyskusji na bazie krótkich wypowiedzi zaproszonych gości.
Początek konferencji o godz. 11.