Autostrady: zysk na odcinku Katowice-Kraków

1497010983 rudno sam

fot: SAM SA

Po kilku latach prac samochody ruszyły przez rozbudowany węzeł Rudno na autostradzie Katowice-Kraków

fot: SAM SA

Ok. 146 mln zł zysku netto wypracowała w ciągu dziewięciu miesięcy br. spółka Stalexport Autostrady - właściciel m.in. spółki Stalexport Autostrada Małopolska (SAM), koncesjonariusza płatnego odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków. Przychody grupy wyniosły 255,2 mln zł.

W całym ub. roku grupa Stalexport Autostrady osiągnęła ponad 318,8 mln zł przychodów oraz 158,8 mln zł zysku netto.

Jak zaznaczyła w czwartkowym, 8 listopada, komunikacie grupa Stalexport Autostrady, kluczową częścią przychodów grupy pozostawały opłaty pobierane przez SAM za przejazd A4 Katowice-Kraków. Przychody z tego tytułu wyniosły 252 mln zł i wzrosły o 6 proc. w stosunku do analogicznego okresu 2017 r.

Według czwartkowych danych grupy natężenie ruchu na autostradzie wzrosło w porównaniu do pierwszych dziewięciu miesięcy 2017 r. o 5,3 proc. i wyniosło średnio 46 tys. pojazdów na dobę. Wzrost ten dotyczył zarówno samochodów osobowych (o 5,6 proc.), jak i ciężarowych (o 3,9 proc.).

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami w pierwszym półroczu 2018 r. akcjonariusze grupy zdecydowali o wypłacie ponad 71,7 mln zł (0,29 zł na jedną akcję) w postaci dywidendy - nastąpiło to 18 maja br.

Grupa podała, że do najważniejszych inwestycji realizowanych w dziewięciu miesiącach 2018 r. należały: modernizacja odwodnienia autostrady, remont obiektu mostowego w woj. małopolskim oraz prace utrzymaniowe związane z wymianą nawierzchni jezdni autostrady oraz jezdni węzła Balin (łącznie ok. 60 km).

W całym ubiegłym roku na inwestycje grupa wydała ponad 43,9 mln zł - pieniądze przeznaczono m.in. na rozwój elektronicznego poboru opłat, rozbudowę węzła Rudno, a także na przebudowę odwodnienia autostrady i budowę ekranów akustycznych, a ponadto na instalację urządzeń systemu zarządzania ruchem - wśród nich elektronicznych tablic informacyjnych.

Koncesjonariusz autostrady A4 Katowice-Kraków w 2016 r. wdrożył nowy sposób wnoszenia opłat za przejazd - elektroniczny system poboru opłat A4Go. Do końca września br. użytkownikom autostrady wydano ok 27 tys. urządzeń pokładowych elektronicznego poboru opłat.

Spółka SAM (koncesjonariusz A4 Katowice-Kraków) oraz spółka VIA4 (operator tego odcinka) to spółki z grupy Stalexport Autostrady. Jej strategicznym inwestorem jest grupa Atlantia - m.in. operator sieci autostrad płatnych - przede wszystkim we Włoszech, a także Brazylii, Chile, Indiach i w Polsce.

Stalexport Autostrady, będąca współwłaścicielem biurowca w centrum Katowic oraz spółki zarządzającej tą nieruchomością - Biuro Centrum, prowadzi również działalność związaną z wynajmem powierzchni biurowych i miejsc parkingowych.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Metropolia przekaże gminom kolejne 25,2 mln zł z Funduszu Odporności

Kolejne 25,2 mln zł trafi do gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii z Funduszu Odporności - zdecydowało zgromadzenie GZM podczas środowej sesji. Większość tej kwoty pokryje koszty organizacji transportu publicznego.

Nie żyje prof. Marian Mitręga. Wieloletni pracownik Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego

Nie żyje prof. dr hab. Marian Mitręga. Politolog przez blisko pół wieku związany był z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W lipcu skończyłby 74 lata.

Przewodniczący rady nadzorczej JSW zrezygnował z funkcji

Przewodniczący Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej Łukasz Czopik złożył rezygnację z pełnienia funkcji w radzie nadzorczej spółki ze skutkiem na 30 czerwca 2026 r. - poinformowała w środę JSW.

PGE łączy siły z polską nauką. Podpisano umowy z kluczowymi jednostkami badawczymi

PGE Polska Grupa Energetyczna wchodzi na nowy poziom współpracy z polskim środowiskiem naukowym. Spółka podpisała ramowe umowy z dziewięcioma wiodącymi polskimi uczelniami i instytutami badawczymi, wśród których znajdują się m.in. Instytut Technologii Paliw i Energii oraz Akademia Górniczo‑Hutnicza. Celem partnerstwa jest przyspieszenie prac badawczo-rozwojowych (B+R), szybsze testowanie innowacji oraz ich wdrożenie w skali krajowego giganta energetycznego.