Rezygnacja w koncernie energetycznym
W poniedziałek, 25 marca, nastąpiła zmiana w Radzie Nadzorczej Tauron Polska Energia. Z członkostwa w Radzie Nadzorczej zrezygnował Leszek Koziorowski. Jak poinformowali przedstawiciele Tauron Polska Energia, 25 marca spółka otrzymała oświadczenie Leszka Koziorowskiego o jego rezygnacji z członkostwa w Radzie Nadzorczej ze skutkiem na koniec dnia 2 kwietnia 2024 roku. „Pan Leszek