Górnicy z Bełchatowa świętowali Barbórkę
W PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE odbyły się obchody Barbórki. W ramach uroczystości nie zabrakło porannej pobudki orkiestry górniczej bełchatowskiej kopalni, przemarszu ulicami miasta, a także akademii z okazji Dnia Górnika. Była okazją do podsumowania kończącego się roku oraz do odznaczenia zasłużonych górników - poinformowali przedstawiciele PGE GiEK.