Górnictwo: Kowalczyk rozmawiał z KE o pomocy dla sektora
We wtorek (24 marca) odbyło się kolejne spotkanie przedstawiciela polskiego rządu – wiceministra Wojciecha Kowalczyka - z Komisją Europejską ws. planowanej pomocy dla sektora górnictwa węgla kamiennego – poinformowała portal górniczy nettg.pl Agnieszka Jabłońska – Twaróg, rzeczniczka resortu skarbu.Celem spotkania było przedyskutowanie