Trzy zespoły reprezentują pracowników dołowych, dwa są z działów maszynowych, a pozostałe z brygad elektrycznych, remontowych i przeróbki mechanicznej. We wtorek na stadionie MOSiR w Knurowie odbyła się druga część rozgrywek. Trzecią turę zaplanowano na 22 czerwca.
Finałowe mecze rozegrane zostaną w sobotę 28 czerwca, w przeddzień święta Piotra i Pawła, którzy są patronami KWK „Knurów”. Święto patronów zostało reaktywowane 9 czerwca 1991 roku. Wtedy powrócono do tradycji z 1922 roku, kiedy to uroczyście nadano imiona kopalnianym szybom – Piotr i Paweł oraz ustanowiono ich święto.
Powstanie tablica upamiętniająca internowanych w Zabrzu-Zaborzu. „Zadbamy o pamięć osób, którym zawdzięczamy wolność"
Jak poinformowała śląsko-dąbrowska "Solidarność", przy bramie prowadzącej do Zakładu Karnego w Zabrzu umieszczona zostanie tablica upamiętniająca osoby internowane po wprowadzeniu stanu wojennego w grudniu 1981 roku.