W Rybniku od 18 maja zostanie wznowiony pobór opłat na parkingach miejskich i w pasach drogowych

fot: Maciej Dorosiński

Zgodnie z przyjętą uchwałą pierwsza rozpoczęta godzina parkowania w Katowicach będzie kosztowała 2 zł, druga - 2,40 zł, trzecia - 2,80 zł, za każdą następną kierowcy zapłacą 2 zł. Dotychczas stawki te wynosiły odpowiednio: 1,50 zł, 1,80 zł, 2 zł i 1,50 zł

fot: Maciej Dorosiński

Przywrócenie od poniedziałku, 18 maja, kontroli w rybnickiej strefie płatnego parkowania zapowiedział miejscowy samorząd. Miasto zaniechało pobierania opłat - wobec epidemii - 19 marca. Przez miesiąc traciło na tym ponad 200 tys. zł.

Według poniedziałkowej informacji rybnickiego magistratu, od 18 maja zostanie wznowiony pobór opłat na parkingach miejskich i w pasach drogowych. Opłaty za parkowanie nie były tam pobierane od 19 marca - po apelu w tej sprawie Ministerstwa Infrastruktury. Celem było ograniczenie gromadzenia się ludzi w transporcie publicznym.

Jak zaznaczył cytowany w informacji miasta jego prezydent Piotr Kuczera, powolne "odmrażanie" kolejnych sektorów gospodarki spowodowało podjęcie decyzji o przywróceniu opłat za parkowanie w Rybniku podobnie, jak w licznych innych miastach.

- Decyzja ta podyktowania jest kilkoma względami. Powoli wracamy, choć z zachowaniem reżimu sanitarnego, do wielu obowiązków i aktywności sprzed pandemii. Miejsca parkingowe są więc teraz bardziej potrzebne niż kilka tygodni temu, a przywrócenie opłat pozwoli na rotacyjne korzystanie z parkingów" - wskazał Kuczera.

"Istotny jest też fakt, że autobusy komunikacji miejskiej kursują już według specjalnego rozkładu roboczego, co pozwala na bezpieczne korzystanie z transportu publicznego z zachowaniem niezbędnych wymogów sanitarnych. Ważne są też oczywiście względy ekonomiczne - niepobieranie opłat za parkowanie to dla miasta wielosettysięczne straty" - zastrzegł Kuczera.

Zgodnie z wyliczeniami Rybnickich Służb Komunalnych, które administrują tamtejszymi miejskimi parkingami, straty te sięgają 218 tys. zł miesięcznie. Brak przychodów oznaczało także niepobieranie opłat za parkowanie w pasie drogowym - 48 tys. zł miesięcznie.

Rybnickie Służby Komunalne podkreślają, że klienci, którzy mieli wykupiony abonament na parkowanie na marzec, będą mogli na podstawie tego abonamentu korzystać z danego parkingu do końca maja. Miejska spółka zapewnia też, że wszystkie urządzenia do poboru opłat będą systematycznie odkażane.

Już przed tygodniem na przywrócenie kontroli terenowych w strefie płatnego parkowania zdecydowała się Częstochowa, która zawiesiła je w związku z epidemią 17 marca br. Decyzje zawieszające funkcjonowanie stref płatnego parkowania podejmowały też w marcu inne samorządy woj. śląskiego.

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach motywował to brakiem możliwości stałej dezynfekcji ekranów dotykowych w parkomatach. Podobne parkomaty - funkcjonujące w ramach systemu Śląskiej Karty Usług Publicznych - działają w kilku miastach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, w tym w Chorzowie czy Katowicach.

Samorząd Tychów dotąd nie informował o przywróceniu opłat za parkowanie. W Chorzowie przywrócono pobór opłat 8 maja. Katowice nie zrezygnowały z płatnych parkingów, jednak praktycznie nie egzekwowały ich opłacania.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Nie żyje prof. Marian Mitręga. Wieloletni pracownik Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego

Nie żyje prof. dr hab. Marian Mitręga. Politolog przez blisko pół wieku związany był z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W lipcu skończyłby 74 lata.

Basen nieczynny, zawiniły szkody górnicze

Jeden z basenów na terenie kąpieliska odkrytego w Bytomiu uległ poważnej awarii. W ubiegłym tygodniu, najprawdopodobniej na skutek szkód górniczych, pękła żelbetowa konstrukcja basenu.

Fundacja Świetlikowo buduje stacjonarne hospicjum dla dzieci w województwie śląskim

To będzie pierwsze takie miejsce w województwie śląskim. Fundacja Świetlikowo buduje stacjonarne hospicjum dla dzieci. Zanim jednak placówka zacznie pomagać najmłodszym pacjentom, potrzeba szesnastu milionów złotych na dokończenie budowy i wyposażenie obiektu. Fundacja apeluje o pomoc i uruchamia zbiórkę.

Jak hale pneumatyczne radzą sobie z ekstremalnymi warunkami pogodowymi?

Hale pneumatyczne są coraz częściej wybierane jako zadaszenie kortów tenisowych, boisk piłkarskich i innych obiektów sportowych. Pozwalają ograniczyć wpływ deszczu, śniegu, wiatru oraz niskich temperatur na codzienne użytkowanie obiektu. Dzięki temu sezon sportowy może trwać znacznie dłużej, a w wielu przypadkach obiekt może być wykorzystywany także w okresie jesienno-zimowym.