Nowa linia autobusowa w GZM
Nową linię autobusową M25 uruchomi od soboty, 25 lutego br., Zarząd Transportu Metropolitalnego (ZTM), organizujący komunikację miejską w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Będzie to szybkie połączenie Czeladzi i Siemianowic Śląskich z Katowicami. Jak wynika z informacji na stronach ZTM, linia M25 będzie kursowała przez cały tydzień, w dni robocze oraz wolne co 60 min,