Norwegia: polskie spółki bez nowych koncesji
Spółki zależne Grupy Lotos oraz PGNiG nie otrzymały koncesji na wydobywanie ropy i gazu na norweskim szelfie kontynentalnym w ramach ostatniej rundy przyznawania koncesji - podało na swoich stronach norweskie Ministerstwo ds. Ropy i Energii.Koncesje w Norwegii są przyznawane przez Ministerstwo ds. Ropy i Energii w efekcie rozstrzygnięcia kolejnych rund udzielania koncesji.Wnioski