Pożegnanie wydobycia w Piekarach
Ruch Piekary kopalni Bobrek-Piekary zgodnie z planem zakończy wydobycie jeszcze w styczniu br. Nie znaczy to jednak, że zakład pogrąży się w głębokim śnie. Wciąż funkcjonować będzie zakład przeróbczy i paczkowalnia węgla. Prowadzone będą również prace likwidacyjne. Piekarski zakład do samego końca swej działalności generował dodatni wynik finansowy, pomimo faktu, że