Dwa wyroki w sprawie koncesji na wydobycie węgla na Śląsku
Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie wydał dwa wyroki w sprawach dotyczących wygaszenia i zmiany koncesji na wydobycie węgla kamiennego ze złoża Silesia udzielonej PG Silesia – informuje Urząd Gminy Goczałkowice. „Orzeczenia te są niepomyślne dla gminy, nie podtrzymują wcześniejszych, korzystnych dla nas wyroków Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. Konkluzja