Śląskie gminy górnicze muszą postawić na węgiel
- Śląski węgiel trzeba docenić, trzeba również zadbać o czyste środowisko – przyznał w rozmowie z dziennikarzem portalu górniczego nettg.pl Tadeusz Chrószcz, przewodniczący Stowarzyszenia Gmin Górniczych w Polsce. Jego zdaniem nie do przyjęcia jest pomysł wyeliminowania ogrzewania mieszkań i domów węglem, na który wpadli samorządowcy z