Prezydent: musimy wykorzystywać własne zasoby
Prezydent Bronisław Komorowski we wtorek (8 kwietnia) uczestniczył w konferencji „Polska droga do gospodarki niskoemisyjnej". W swoim wystąpieniu podkreślił, że energetyka zdecyduje o przyszłości gospodarczej Europy.Prezydent zaznaczył, że podejścia do energetyki wciąż wszyscy się uczą. Jako przykład podał Unię Europejską, która w ostatnim czasie zmieniła