Dziennikarz netTG.pl i TG zwycięzcą konkursu fotograficznego
Na konkurs fotograficzny „Górniczy pejzaż, górniczy portret”, zorganizowany przez Wyższy Urząd Górniczy we współpracy z Fundacją „Bezpieczne Górnictwo im. prof. Wacława Cybulskiego”, wpłynęło ponad sto prac 35 autorów. Jury jednogłośnie zdecydowało o przyznaniu głównej nagrody Maciejowi Dorosińskiemu. Zwycięzca konkursu otrzymał główną nagrodę 2 tys. zł za