W mediach: noworocznie i koncertowo z „Trybuną Górniczą”
Organizowanym tradycyjnie przez GIPH Górniczym Koncertem Noworocznym podsumowano w poniedziałek, 14 stycznia w Filharmonii Śląskiej w Katowicach miniony rok w branży. - Chcę podziękować wam wszystkim, zarządom, braci górniczej, związkom zawodowym, otoczeniu górniczemu, środowisku naukowemu i eksperckiemu oraz samorządowcom za ten rok. Za wysiłek, zaangażowanie i za to, że branża