W Górniczej o podsumowaniu półrocza i aktualnej sytuacji spółek
Zdaniem Adama Gawędy, wiceministra energii, pierwsze półrocze br. w branży węgla kamiennego nie należało do takich, w których moglibyśmy być z wszystkich działań bardzo zadowoleni. O tym, jak podsumował on pierwsze sześć miesięcy 2019 r. piszemy w najnowszym numerze Trybuny Górniczej, który ukaże się w najbliższy czwartek. W 34. tegorocznym wydaniu Górniczej wyjaśniamy też