Tauron: nowe centrum zarządzania we Wrocławiu
Spółka Tauron Dystrybucja zakończyła we Wrocławiu budowę Centrum Zarządzania Siecią. Dzięki nowoczesnym systemom zainstalowanym w dyspozycji, spółka będzie mogła jeszcze szybciej reagować w sytuacjach kryzysowych związanych z dostawami prądu – poinformowało we wtorek (26 września) biuro prasowe Taurona. - Dyspozycja sieciowa to serce każdej spółki dystrybuującej energię