Świętochłowice: za trzy lata Kalina będzie zrewitalizowana
Umowa na dofinansowanie zadania "Oczyszczenie i zabezpieczenie przed wtórną degradacją stawu Kalina oraz rewitalizacja terenu przyległego" została podpisana w piątek 30 marca pomiędzy miastem Świętochłowice a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.Podpisy na dokumencie złożyli: prezes Funduszu Gabriela Lenartowicz i prezydent