Dominik Kolorz apeluje o rachunek sumienia
W środę, 11 września, w Dąbrowie Górniczej odbyły się uroczystości upamiętniająca podpisanie przed 44 laty Porozumienia Katowickiego. Szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności Dominik Kolorz podkreślił, że 44. urodziny związku to dobry moment nie tylko do refleksji nad przeszłością, ale też do oceny tego, co dzieje się teraz. - Musimy sobie zrobić rachunek sumienia. Czemu w