Już 85 proc. gmin zaopatrzonych w węgiel
- Węgiel udostępniono już mieszkańcom 85 proc. gmin, które zawarły umowy. Dostarczyliśmy dwie trzecie węgla zamówionego do końca grudnia, czyli 600 tys. ton. Pracujemy nad usprawnieniem modelu dystrybucji, zwiększamy drożność dostaw, na bieżąco rozwiązywane są problemy, zgłaszane przez około 1 proc. z 2400 gmin uczestniczących w programie - mówił wiceminister aktywów