Konieczne jest embargo na węgiel z Rosji
- Na zwałach na Śląsku leżą miliony ton węgla, wykorzystajmy nasz polski surowiec, a nie sprowadzajmy z Afryki czy zza wschodniej granicy - apeluje w rozmowie z portalem netTG.pl Urszula Pasławska, posłanka Polskiego Stronnictwa Ludowego, przewodniczącą sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. - Wśród najbardziej zanieczyszczonych europejskich miast,