Orlen: zawarto porozumienie płacowe na 2015 r.
Przedstawiciele zarządu i związków zawodowych PKN Orlen ustalili, iż w tym roku zamiast podwyżek wynagrodzeń dla wszystkich pracowników wypłacone zostaną nagrody jednorazowe w łącznej kwocie 3 tys. zł oraz zwiększony zostanie poziom dwóch dodatków.