Fuzje: Trzebinia+Jedlicze=Orlen Południe
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenia Rafinerii Trzebinia i Rafinerii Nafty Jedlicze z grupy PKN Orlen podjęły decyzję o połączeniu obu spółek. Rejestracja połączenia ma nastąpić z początkiem 2015 r. Nowy podmiot będzie prowadził działalność pod nazwą Orlen Południe.