Orlen: przejęcie Lotosu w pierwszej połowie 2019 r.
PKN Orlen zamierza zakończyć transakcję przejmowania gdańskiej Grupy Lotos w pierwszej połowie 2019 roku - poinformował we wtorek dziennikarzy prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. - Planujemy dopiąć transakcję Lotosu w pierwszej połowie roku 2019 - powiedział szef Orlenu. Dodał, że "wszystko idzie zgodnie z planem". 27 lutego br. PKN Orlen poinformował o podpisaniu ze Skarbem Państwa