Orlen: nie chcą zbywać Anwilu, planują inwestycje
Nie zamierzamy zbywać aktywów włocławskiego Anwilu - powiedział we wtorek we Włocławku prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Zapowiedział inwestycje w przedsiębiorstwo, co ma skutkować zwiększeniem zatrudnienia o ok. 200 osób. - W przestrzeni publicznej pojawiała się informacja, że grupa Orlen planuje zbycie aktywów we Włocławku. Chciałem powiedzieć wszystkim, że nie jest to