Wiceminister Marian Zmarzły: Transformacja Śląska nie może utonąć
Już w czwartek, 11 grudnia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, spotkają się największe autorytety polskiego górnictwa i geologii, aby dyskutować w ramach tegorocznej konferencji „Górnictwo zrównoważonego rozwoju - partnerstwo nauki, przemysłu, samorządu i administracji dla przyszłości górnictwa i transformacji regionu”. Swój udział w debacie zapowiedział dr inż. Marian