Śląskie: po awarii w Dąbrowie Górniczej
Od 30 do 50 minut opóźnienia miały we wtorek rano pociągi na niektórych trasach w woj. śląskim. To wynik awarii pulpitu sterowniczego w nastawni w Dąbrowie Górniczej- Ząbkowicach. Kolejarze zapewniają, że utrudnienia powinny zakończyć się najdalej do południa.