Kolej: związkowcy krytykują w liście do premiera
Ogromny niekontrolowany wzrost biurokracji i wysokie pensje dla wybranych - takie zarzuty odnośnie zarządzania PKP SA przedstawili liderzy kolejowych związków zawodowych w liście otwartym do premiera. Domagają się likwidacji przywilejów, z których korzysta prezes i dyrektorzy."Zwracamy się do pana premiera z wnioskiem o spowodowanie likwidacji przywilejów