Górniczy ratownicy i strażacy z nowoczesną dyspozytornią
Zakończyła się budowa nowej dyspozytorni i budynku administracyjnego dla strażaków i ratowników KGHM w Sobinie. Nowy budynek Jednostki Ratownictwa Górniczo-Hutniczego, oddziału KGHM, wyposażono w systemy łączności i nowoczesne systemy informatyczne. Budynek powstał przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i jest energooszczędny – wykorzystuje energię ze słońca dzięki