Żelazny Most urósł w siłę, kluczowa inwestycja KGHM zakończona
Kwatera Południowa stanowiąca element Obiektu Unieszkodliwiania Odpadów Wydobywczych Żelazny Most została otwarta w środę, 3 listopada. Była to największa inwestycja KGHM Polska Miedź od 2018 r. Jak informują służby prasowe KGHM, rozbudowa Obiektu, mimo pandemii została ukończona 7 miesięcy przed terminem. Obiekt Żelazny Most jest teraz największym, a zarazem najlepiej