JSW: pozytywnie o nowej kopalni w Czerwionce-Leszczynach
„Program dla Śląska” zakłada budowę-odtworzenie kopalni węgla koksowego. Daniel Ozon, prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej, potwierdza że chodzi o reaktywację kopalni Dębieńsko. - Dziś my nie jesteśmy stroną i czekamy, czy będzie taka możliwość, żebyśmy do tego projektu potencjalnie dołączyli – zaznacza Ozon. „Program dla Śląska” ogłoszony przez premiera