Deputaty: JSW wypłaciła rekompensaty za utracone prawo do węgla
W Jastrzębskiej Spółce Węglowej dobiega końca proces wypłaty świadczeń rekompensacyjnych z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla - poinformowały służby prasowe spółki. Od połowy miesiąca, gdy rozpoczęto wypłaty do 29 grudnia 2017 r. JSW dokonała 35 382 przelewów. Przypomnijmy, że - jak już informowaliśmy w portalu nettg.pl - według danych potwierdzonych przez resort