Ruszyły kolejne dwie ściany z węglem koksowym
W kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej zostały uruchomione dwie nowe ściany, z których wydobywany jest węgiel koksowy. Pierwsza z nich w kopalni Pniówek w Pawłowicach, a druga w ruchu Borynia. To oznacza, że w kopalniach JSW węgiel jest wydobywany obecnie z 27 ścian. Pierwsza ze ścian, uruchomiona w kopalni Pniówek w Pawłowicach, to ściana C-4 jest eksploatowana w