GZM utworzyła grupę zakupową energii elektrycznej
Blisko 1 terawatogodzinę energii elektrycznej zamierza w latach 2020-2021 kupić grupa zakupowa utworzona przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię. W jej skład weszło 113 zamawiających, obsługujących 326 instytucji. Szacunkowa wartość zamówienia to blisko 440 mln zł. Aby powstała grupa zakupowa, samorządy i instytucje zainteresowane wejściem w jej skład podpisywały w